Sizi iyi tanıyoruz, ne istediğinizi biliyoruz bu yola beraber çıkacağız. Peki bu yolda neler yapacağız?


ÖN HAZIRLIK AŞAMASI

Bizimle çalışmaya karar verdikten sonra birbirimizi yakından tanımaya başlayacağız. Birlikte yaptığımız fikir alışverişleri, çözüm odaklı çalışma sizin hayallerinizdeki projeyi şekillendirecek.

İHTİYAÇLARIN BELİRLENMESİ

Bu noktada ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda biz de size bilgi birikimimizle çözüm önerilerinde bulunuyoruz. Burada birlikte karar veriyoruz. Merak etmeyin sizin onaylamayacağınız bir seçenekle karşılaşmayacaksınız. Sizden gerekli olacak tüm bilgilerin dökümanlarını istiyoruz. Artık bazı şeyleri netleştirmenin zamanı geldi.

TASARIM AŞAMASI

Şimdi sizinle birlikte çalışmamız gerekecek. Projenin genel görüntüsü için kararlar almanın zamanı geldi. Merak etmeyin sizin yüzünüzün gülmesi ve memnuniyetiniz bizim için en önemlisi. Siz tasarımcılarımız ile bu aşamayı yürütürken alt yapı çalışmalarına başlandı bile.

ALT YAPI ÇALIŞMASI VE PROGRAM GELİŞTİRME

Yazılım ekibimize verilen tüm bilgileri inşa etme zamanı. Dinamik bir web sitesi için sabırlı bekleyiş en zor kısım.

PROJENİN TARAFINIZA SUNULMASI

Birlikte ortaya çıkardığımız projeyi artık görüşlerinize sunma zamanı. Geri dönüşleriniz bizim için önemli.

TEST AŞAMASI 

Projenin son aşamasına yaklaşırken belirlediğimiz hedefe ne kadar ulaşabildiğimizin kontrollerini yapıyoruz. Çalışmalarımızda eksikler var ise tamamlanıyor.

PROJE TESLİMİ, EĞİTİMİ VE TAKİP

Sizden gelen onayla birlikte projeyi teslim ediyoruz / açıyoruz. Size gerekli tüm bilgileri, eğitimi ile birlikte veriyoruz. Biten projenin her zaman aktif ve dinamik kalması adına biz WEBARTUAR ekibi olarak her türlü desteği sağlıyoruz. Unutmayın sizi iyi tanıyoruz ve ne istediğinizi biliyoruz..

Projeniz mi var? Formu doldurun, projenizi birlikte geliştirip hayata geçirelim!

İzmir Web Tasarım Ajansı - İzmir Seo - İzmir Sosyal Medya