BİLGİ FORMU

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

[ { "type": "text", "required": false, "placeholder": "Ad Soyad", "className": "col-md-3", "name": "name", "access": false, "subtype": "text" }, { "type": "text", "subtype": "email", "required": false, "placeholder": "E-Posta", "className": "col-md-3", "name": "email", "access": false }, { "type": "text", "subtype": "tel", "required": false, "placeholder": "Telefon", "className": "col-md-3", "name": "phone", "access": false }, { "type": "button", "subtype": "submit", "label": "Gönder", "className": "col-md-3 rn-button-style--2 btn_border btn_border--dark btn-size-md btn", "name": "button-1621085403319", "access": false, "style": "size-md" } ]

Sosyal Medya Danışmanlığı


Günümüzde ulaşmak istediğiniz hedef kitleye daha kolay, hızlı ve etkili bir şekilde erişmenin önemli bir basamağı olan sosyal medya, firmalar için hazine değerinde geri dönüşümler barındırıyor. Hesap açmakla bitmeyen bu serüven normalde çok önemsenmese de aslında ciddi bir iş planı gerektirmekte.

Sosyal medya danışmanlığı paylaşım sıklığı, paylaşım kalitesi, paylaşım gerçekçiliği gibi bir çok detayı bulunan bu çalışmalarda sizler için günün en etkili saatlerinde dikkat çekici paylaşımlar yaparak sosyal medya sayfalarınızın değerlerini yükseltiyoruz. Bünyemizde bulunan sosyal medya uzmanları, sosyal medya ile yatıp kalkıyor; alanında tecrübeli ve yeterli donanıma sahip. Şimdi markanızı uzmanlarımıza emanet etme zamanı..

Neler Yapıyoruz

  • Haftalık ya da aylık paylaşım çizelgesi ile paylaşım takibi,
  • Hedef kitle oluşturma,
  • Sayfalara gönderilen yorumlara, mesajlara 7/24 destek,
  • Sponsorlu gönderi oluşturma (bütçe size kalmış)
  • Geri dönüş raporlamaları