BİLGİ FORMU

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

[ { "type": "text", "required": false, "placeholder": "Ad Soyad", "className": "col-md-3", "name": "name", "access": false, "subtype": "text" }, { "type": "text", "subtype": "email", "required": false, "placeholder": "E-Posta", "className": "col-md-3", "name": "email", "access": false }, { "type": "text", "subtype": "tel", "required": false, "placeholder": "Telefon", "className": "col-md-3", "name": "phone", "access": false }, { "type": "button", "subtype": "submit", "label": "Gönder", "className": "col-md-3 rn-button-style--2 btn_border btn_border--dark btn-size-md btn", "name": "button-1621085403319", "access": false, "style": "size-md" } ]

Web Tasarım ve Yazılım


Siz de kendi web sitenizi admin paneli üzerinden kendiniz yönetmek istiyor musunuz? WEBARTUAR web yazılım ekibi ile web sitelerini dinamik olarak hazırlıyor ve web sitesinin tamamını site sahibi tarafından güncellenebilir olarak tasarlıyor. Bu şekilde siz siteniz üzerinden duyuru vb. içerik paylaşabilmenin yanı sıra sitenizi güncel ve aktif tutabiliyorsunuz. Yapmış olduğunuz güncellemeler arama motorları üzerindeki etkisi de artmış oluyor. Yani aslında sitenizi güncel tutarak bile sitenizi arama motorlarında yükseltmeye zemin hazırlamış olursunuz (arama motoru optimizasyonu). 

 

Sadece dinamik değil, mobil uyumluda!

Gelişen sanal dünyaya ayak uydurmalı. WEBARTUAR mobil internet sitelerinin akıllı telefonlardan, tablet bilgisayarlardan ve diğer mobil cihazlardan uyumluluğu, sağlıklı şekilde görüntülenebilmesi ve kullanılabilmesi için sizin çözüm ortağınız olacak. 
 

Neler Yapıyoruz
  • Size özel responsive tasarım (mobil uyumlu),
  • Yönetim paneli ile kolay kontrol,
  • Temel seo ayarları,
  • Sitenin hızlı açılması için tüm optimizasyonlar,
  • Sitenizi web araçlarına eklenmesi